ניקוי שטיחים – מה חשוב לדעת?

חזרתם לביתכם וראיתם כי השטיח היקר לכם מכל התלכלך, הוכתם או בכלל נשפך עליו משקה נוזלי או אחד הילדים החליט לקשקש עליו – כמובן שניתן להתעצבן ולכעוס, בכל זאת שטיח הוא לא דבר זול, אך במקרים שכלה קחו נשימה ארוכה ונסו לפעול בהיגיון. זכרו כי במקרה הכי גרוע, במידה והכתם לא ירד, תמיד תוכלו לפנות לחברות שמתמחות בניקוי שטיחים ולקבל שטיח נקי כאילו קניתם אותו ממש באותו רגע.

חברות המציעות ניקוי שטיחים, מעניקות מענה לניקוי מוצר פופולרי שנמצא כמעט בכל בית בישראל ובכלל בעולם, אם זה לצורך עיצוב הבית והקניית חמימות לחלל או בפתרון מצוין להניח את כפות הרגלים על הרצפה ולקבל הרגשה חמימה.

לשירותי ניקוי שטיחים מקצועיים מחברה מובילה לחצו כאן

מכיוון ששטיחים נמצאים לא מעט זמן על הרצפה, אנו דורכים עליהם, עוברים עליהם עם שתייה שיכולה פתאום להישפך, חוזרים הביתה עם נעלים מלאות בוץ, חיות המחמד אוהבות להתרווח עליהם וילדים קטנים אוהבים להתחמם ולשחק עליהם, כך שבאופן אוטומטי כל שטיח חשוף לבלאי גדול, עקב השימוש הרב בו.

ניקוי שטיחים

תחזוק השטיחים בצורה נכונה

יש לא מעט סוגי שטיחים בשוק, אם זה שטיחים יקרים ואיכותיים מסוג נבחר ועד שטיחים פשוטים יותר יומיומיים אותם ניתן להציב בחלל הסלון, במסדרונות, בחדרים פנימיים ולמעשה בכל מקום שתבחרו. חשוב לציין כי – כל שטיח באשר הוא זקוק לתחזוק מבחינת ניקוי יסודי לפחות פעם בשבוע ואף בעת הצורך, בתיקונו.

תחזוק השטיח, הוא ללא ספק משימה בעד עצמה וכחלק משגרת הניקוי של הבית, אם זה על ידי בעלי הבית או על ידי עוזרת, או יכול להיות ברמה המקצועית יותר שכאן נכנסת לתמונה חברה מקצועית אשר מחזיקה באנשי מקצוע מיוחדים שיודעים כיצד לטפל בשטיחים שלכם.

ניקוי שטיחים מקצועי

כל כמה זמן מומלץ לנקות את השטיח כל ידי חברת ניקוי?

ניקוי שטיחים שנעשה באמצעות חברת מקצועית, יידע לתת פתרונות לניקוי יסודי של השטיח. לעיתים, אנו לא יכולים להגיע ללכלוך שמצטבר בחלק הפנימי של השטיח, כמו לכלוך של בוץ, כתמים, אבק, בקטריות ומזהמים שונים, כך שמומלץ אחת לחצי שנה – שנה, לקחת את השטיח לניקוי יסודי.